𝐁𝐢𝐠 𝐜𝐨𝐧𝐠𝐫𝐚𝐭𝐬 𝐭𝐨 SF Cinema Passione Shopping Destination Rayong Cinema on unveiling their cutting-edge 𝐃𝐨𝐥𝐛𝐲 𝐀𝐭𝐦𝐨𝐬
theater last week ! Now, movie buffs in Rayong can dive into a top-
notch cinematic experience like never before.
𝐒𝐅 𝐑𝐚𝐲𝐨𝐧𝐠 proudly stands as the first 𝐙𝐢𝐠𝐦𝐚 cinema in Eastern
Thailand. Don’t miss out on the excitement !
ขอแสดงความยินดีกับโรงภาพยนตร์ 𝐒𝐅 𝐑𝐚𝐲𝐨𝐧𝐠 ได้เปิดโรงภาพยนตร์ระบบ 𝐃𝐨𝐥𝐛𝐲 𝐀𝐭𝐦𝐨𝐬 เมื่อสัปดาห์ที่ผ่านมา ชาวระยองสามารถไปดื่มด่ำบรรยากาศ และสัมผัส ประสบการณ์ขั้นสุดของความบันเทิงด้านภาพยนตร์ ได้แล้ววันนี้
𝐒𝐅 𝐑𝐚𝐲𝐨𝐧𝐠 นับเป็นโรงภาพยนตร์ระบบ 𝐙𝐢𝐠𝐦𝐚 แห่งแรกในภาคตะวันออก
ของประเทศไทย
![SF Rayong-04](https://www.goldenduckgroup.com/wp-content/uploads/2024/04/SF-Rayong-04-1024x683.jpg)
![SF Rayong-08](https://www.goldenduckgroup.com/wp-content/uploads/2024/04/SF-Rayong-08-1024x683.jpg)
![SF Rayong-09](https://www.goldenduckgroup.com/wp-content/uploads/2024/04/SF-Rayong-09-1024x683.jpg)
![SF Rayong-10](https://www.goldenduckgroup.com/wp-content/uploads/2024/04/SF-Rayong-10-1024x683.jpg)
![SF Rayong-05](https://www.goldenduckgroup.com/wp-content/uploads/2024/04/SF-Rayong-05-1024x683.jpg)
![SF Rayong-06](https://www.goldenduckgroup.com/wp-content/uploads/2024/04/SF-Rayong-06-1024x683.jpg)
![SF Rayong-07](https://www.goldenduckgroup.com/wp-content/uploads/2024/04/SF-Rayong-07-1024x683.jpg)
![SF Rayong-11](https://www.goldenduckgroup.com/wp-content/uploads/2024/04/SF-Rayong-11-1024x683.jpg)
![SF Rayong-12](https://www.goldenduckgroup.com/wp-content/uploads/2024/04/SF-Rayong-12.jpg)